M. Schneidera Trnavského-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zeleň výrazne zasahuje do chodníka na M.Schneidera popri električkovej trati a obmedzuje chodcov.

03. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. júl 2020

Denis

Stále žiadna zmena k lepšiemu.
20. júl 2020

Odkaz pre starostu

Podnet bol odoslaný Magistrátu,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk
08. september 2020

Filip

M. Schneidera Trnavského-krík-neostrihaný

Bolo by vhodne ostrihať pretáčajúce kríky aby bolo možné využívať viac ako polovicu chodníka.
13. september 2020

Denis

Neuveriteľné ako zodpovedný nechajú celé leto chodník zarastený. Na niektorých miestach je už vyšlapaná tráva vedľa chodníku pretože cyklisti a bežci sa naň nezmestia.
23. september 2020

Denis

Po dlhom čase ale predsa. Ďakujem zodpovedným, že nakoniec podnet vyriešili a chodník sprístupnili v celej šírke.
25. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, že ste na vyriešenie čakali tak dlho. Kolegovia z Komunálneho podniku kríky orezali dňa 23.9.2020. Veríme, že rýchlosť riešenia takýchto podnetov sa nám podarí zlepšovať budúcim rozširovaním Komunálneho podniku, ktorý bol založený koncom roka 2019.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania