Bagarova-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Peter 29. júna 2020

Pri dome Bagarova 3 zo strany od parku, sú cez celú šírku chodníka dva veľké výtlky. Prosíme o opravu.

14. júl 2020

Peter

chodník práve opravujú...
22. júl 2020

Peter

Chodník už opravili.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania