Závodná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Veronika 27. júna 2020

Dobrý večer, rada by som nahlásila nefunkčne poulične osvetlenie na Závodnéj ulici. Komplet celá ulica nesvieti uz vyše týždňa.

27. jún 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Veronika,
podnet preposielam zodpovednému subjektu (v tomto prípade Siemensu).

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
27. jún 2020

Veronika

Ďakujem velmi pekne
12. august 2020

Anonymný užívateľ

Dobrý Deň.
To fakt, hlavná cesta pre autá je osvetlená, a my chodci máme furt chodiť po tme? To fakt nie je normálne.
12. august 2020

Veronika

Presne ja som už volala aj priamo do siemensu a zapli to až na jeden deň. Je to choré takto je to už mesiac.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania