Československých parašutistov-vandalizmus-rušenie nočného pokoja

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Jana B. 29. júna 2020
https://youtu.be/o6jOyCR2jc4

Dobrý deň pán starosta,teda skôr dobré ráno.Je 04:03 ráno a ja akosi nemôžem spať,a opakuje sa to každý piatok a sobotu.Nerozumiem tomu ako táto situácia mohla vôbec vzniknúť.Na našom sídlisku,kde sme kopec rodin s malymi detmi,počúvame pod oknami krik a rehot ludi,stojacich stale pred podnikom Veve club,viete si predstaviť ake je to hlasne, kedze su to ludia romskej národnosti.Nehovoriac o tom,ze dvere su viac otvorene ako zatvorene.Takze hudbu pocujeme aj cez zatvorené okná!Je leto a my sme zabarikadovani vo vlastnom byte,aj deti v detskej izbe bez kusku čerstvého vzduchu.Okrem toho všetkého som natočila kratke video,neprijemne aj pre mňa,že som sama zistila,že dvaja pani sa vybrali pod naše balkóny akurát vymočiť.Na sídlisku sme slušní ľudia,robte s tym prosím niečo!Vďaka za nočný pokoj

03. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol ihneď zaslaný na vyriešenie. Čakáme na potvrdenie.

Kancelária starostu
20. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Požiadali sme Mestskú políciu o vykonanie kontroly dodržiavania prevádzkového času. Podnet bol tiež zaslaný Regionálnemu úradu verejného zdravotníctva, keďže sú kompetentní merať hodnoty hluku vo vonkajšom aj vnútornom prostredí. Podnet budeme aj naďalej sledovať.

Kancelária starostu
30. júl 2020

Obyvateľka NM

Dobrý deň,
je "milé", že ste poprosili políciu, ktorá tam beztak chodí (ako počujeme každý víkend - veľa nevyriešila) + úrad, ktorý im najskôr udelí pokutu, no nepredpokladáme, že to bude viesť k odstráneniu hluku, ktorý podnik spôsobuje.
Mali by sa zamyslieť a konať osoby, ktoré povolili tento podnik priamo v obytnej zóne plnej mladých rodín, pracujúcich ľudí a dôchodcov. Im nikto nevykladá svoje zvratky pred dom a nevykrikuje pod oknami, skrz čo nemôžu spať.
08. august 2020

Jana B.

Dobré ráno, tak ako pani susedka napísala, nepredpokladáme, že policajné obhliadky budú viesť k odstráneniu hluku. Ďakujem uvrieskanej pani v parku, že mňa, dcéru, aj muža zobudila, asi celú štvrť, lebo priateľ sa jej nevenoval. Máte tu aj video s tými vašimi decibelmi. Pán starosta, nech pod vašimi oknami vyhrávajú a hádajú sa, vám prajem. Dobrú noc!!!!
08. august 2020

Jana B.

Prikladám video
08. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
16. august 2020

Martin

Mozno keby mu tie podnety preposielate o 3:00 rano, tak by to bolo jasnejsie. Formalne mozno tie pravidla veve club splna ale spat sa tu neda. Dobudovali si druhe dvere ale stale s tym niekto trieska, pospevuje, hulaka. Spat sa da iba ked prsi.
30. august 2020

Stanislav

Dobre rano. Je pol tretej rano a ja idem zhanat tabletky na spanie... Vidim, ze sa tejto istej teme venuje aj iny prispevok "Halkova-Verejny poriadok-ine" absolutne bez reakcie. Mame 30. Augusta a ja chcem reagovat na prispevok samospravy z 20. Jula, ze kde by som sa mohol oboznamit s vysledkami kontroly Regionalneho uradu verejneho zdravotnitva. Dakujem.
30. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku sa uskutočnilo stretnutie so splnomocneným zástupcom prevádzky WE WE Clubu, za účasti PZ SR, MsP v súvislosti so sťažnosťami na rušenie nočného klubu odchádzajúcimi a prichádzajúcimi návštevníkmi ako aj hudobnou produkciou z klubu. Zástupcovi prevádzky bolo oznámené, že bolo prijaté VZN s účinnosťou od 09.10.2020, kde je určená prevádzka do 22.00 hod. bez výnimky na zariadenie v zóne rodinných domov.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania