Májkova-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Zlomený konár

27. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie a zároveň sa ospravedlňujeme za neskorú reakciu.
Podnet budú riešiť Technické služby Starého Mesta, už sme ich na konár upozornili, prisľúbili ho odviezť čím skôr.
Kto? Technické služby Starého Mesta
Kedy? do 31. júla

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zlomený konár na Májkovej ulici bol odstránený v pondelok 27. júla.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania