Bratská - rozkopaná cesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ na základe Vášho podnetu nedokážeme problém presne lokalizovať. Poprosili by sme Vás preto o bližšie určenie polohy. Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať naše mesto.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. jún 2020

Radko Keveš

dobrý deň, podľa Google maps sa tá cesta volá Pohraničiarska signálka, ktorá ide popri hranici a napr aj železničnej stanici Kittsee. Práve pred Kittsee cesta ide cez zalesnenú časť v ktorej asi polovici sa to nachádza... žiaľ som si neuložil presnú lokalitu ale bolo to niekde okolo 48°05'08.6"N 17°04'52.8"E myslím že vlani tam bol ešte železný poklop, ktorý niekto ukradol a dlho tam nič nebolo, potom tam dali tento, ale keď upravovali cestu, tak ho asi zničili R
02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ daná komunikácia nie je v správe mesta. Podnet preposielame na MČ Petržalka.

S pozdravom
Kto? Mestská časť Petržalka

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania