Skalická cesta-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Určuje sa

Zaslané samospráve
meno
Juraj Palík 29. júna 2020

Dobrý deň, na Skalickej ceste, z ľavej strany školy pre nadané deti (zo strany garáží) je v húštine nejaká šachta kde chýba poklop. Je cca 1-1,5m hlboká, ale mohli by tam spadnúť nejaké deti. Ďakujeme za promptné vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.