Bulíkova - dlhodobo odstavené vozidlo bez EČV

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
milos 29. júna 2020

Jedná sa o dlhodobo odstavené vozidlo na parkovisku blízko zastávky Bulíkova. Je havarované vyzerá hrozne.

30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Odstavené vozidlo bude riešiť náš kolega z oddelenia životného prostredia.
Kto? oddelenie životného prostredia

S pozdravom,

MÚ Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou
13. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Mestská časť Bratislava-Petržalka vyzvala držiteľa vozidla na jeho odstránenie z verejného priestranstva.
V prípade, že vozidlo nebude v udelenej lehote nebude odstránené, zabezpečí jeho odstránenie mestská časť Bratislava-Petržalka.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania