Magnetová-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Oddelenie územného konania a stavebného poriadku bude riešiť podnet ako nelegálnu reklamnú stavbu.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania