Hraničná-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Prosím o vyčistenie chodníka na Hraničnej ulici, nakoľko PZ nemôže riešiť priestupky a prípadne pokuty, z dôvodu, že nevedia vďaka znečisteniu zmerať oficiálne predstavený povolenych 1,5m 🙏😊❗

27. jún 2020

Michal

jedná sa hlavne o zeminu, ihličie, či špaky od cigariet. celkovo by trebalo vyupratovat blízke Okolie. ale to zistíte keď tam osobne prídete ✌️ ďakujem-e
27. jún 2020

Michal

stanovisko PZ
29. jún 2020

Peter Vojtko

Prosím o vyčistenie priestoru a o vyznačenie vodorovného dopravného značenia, aby bola zabezpečená minimálna vzdialenosť 150 cm. Prípadne iným spôsobom zabezpečiť dodržanie tejto vzdialenosti pre pohyb osôb na chodníku.
29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. júl 2020

Michal

záleží nám veru na našom meste, a preto by som Vás chcel poprosiť, aby sa to čím skôr prišiel chodník vyčistiť aby sa mohli začať dodržiavať PRAVIDLÁ 🙏😎
10. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

radi by sme Vás touto cestou informovali, že chodník bude vyčistený v čo najkratšej dobe kolegami z Komunálneho podniku.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. júl 2020

Michal

moc ďakujeme 🙏 v mene Ružinovčanov
25. júl 2020

Michal

dlhšie som nešiel okolo, je to už vyčistené? Ďakujem za info ✌️
03. august 2020

Michal

prosím o info, kedy sa to bude čistiť.. MpR si nemôže plniť svoju občiansku povinnosť a dozerať na spravodlivosť a pravidlá, keďže nevedia presne zmerať 1,5m. Úprimne tu skúste sa tu prejsť s kočíkom, BOJ O PREŽITIE! 😌

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania