Detvianska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Uzavretý

Odstavená dodávka pri parku J.M Hurbana. Tk a Ek jej prepadli ešte v roku 2018 a odvtedy tu dodávka pustne. Potrebné ju dať odstrániť.

29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Zabezpečíme odstránenie vozidla z daného miesta.
V priaznivom prípade bude vozidlo odstránené v priebehu mesiaca september 2020.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
12. júl 2020

Martin Uváček

Čo som dnes videl, tak dodávka je už preč.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania