Haburská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Jan Bakos 30. júna 2020

Zbavili sme sa ďalšieho autovraku, pribudli nám dvere. :/
Toto mi už pomaly príde ako organizovaná činnosť. :(

30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odvoz odpadu sme zadali nášmu dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet je vyriešený, odpad bol odstránený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania