Vajnorská-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Mirka Bincikova 29. júna 2020

Na jar 2019 ste vurubali stromy na vajnorskej ktore mali byt dosaszane od jesene 2019, konkretne pred nasimi oknami ste vyrubali 3 a odvtedy je v byte neznesitelne teplo kedy stromy nahradite ????
Dakujem

30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. júl 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
samospráva chýbajúce a vyrúbané stromy na Vajnorskej nerieši minimálne od tohto podnetu
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/24625/chybajuce-stromy-na-vajnorskej
čiže minimálne od roku 2016.
Ďalšie relevantné podnety k chýbajúcim stromom na Vajnorskej:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/18415/suchy-strom-na-vajnorskej
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/2046/stromy-korene-a-obrubniky
atď... tých podnetov tu musí byť aspoň desať.
Za roky trvajúceho nezájmu samosprávy.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania