Prístavná: nie je vyznačená obchádzka pre uzavretý chodník

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Uzavretý chodník bez riadne vyznačenej obchádzky

01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oddelenie dopravy nás informovalo, že úsek Plynárenská-Votrubova má byť už pre chodcov priechodný. Povolenie je momentálne vydané len na úsek Votrubova-Plátenícka. Miesto sme boli preveriť, pričom stavebník zabudol odstrániť niektoré dopravné značky, čo mu bolo prikázané napraviť. Chodník by teda mal byť už priechodný. V rámci možností oddelenie dopravy vykoná námatkové kontroly.
Ďakujeme, že spoločne s nami robíte naše mesto bezpečnejším.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravy

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.