Ivanská cesta-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Na celom vyznačenom dlhom úseku Ivanskej cesty nie je ŽIADEN priechod pre chodcov, dokonca ani na križovatke. Ak chce človek prejsť smerom k hotelu alebo biznis centrám, musí riskovať život kvoli vysokej koncentrácii dopravy, alebo si robiť obchádzku. Prosím o vyznačenie priechodu/priechodov.

01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

daný podnet bol zaradený do zoznamu potencionálnych investičných akcií mesta dňa 25.2.2019. Akonáhle budú pridelené financie na túto akciu ,mesto začne s procesom budovania chodníka.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania