Jeséniova-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Peter 29. júna 2020

Z parku Gastanica uz dlhsie neboli odvezene smeti. Kose su plne, chybaju papierove sacky na psie exkrementy

01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet sme preverili. Podľa vyjadrenia EKO podniku VPS čistenie prebieha v pravidelných intervaloch ( pondelok, streda a piatok ).
Dnes ráno prebehlo čistenie a boli doplnené sáčky.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania