Riazanská-vandalizmus-rušenie nočného pokoja

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Angelika B. 29. júna 2020

Vážený p. starosta, fotka, ktorú posielam, je spred potravín na Brezovskej, kde je večer tmavo. Chcem požiadať o premiestnenie kontajnera na viditeľnejšie miesto. Takýto stav nie je po prvýkrát. Ak chceme pomôcť tak pomáhajme ozaj tým, ktorí to naozaj potrebujú a nie vagabundom, ktorí pod rúškom tmy zničia snahu dobrých ľudí. Môže sa stať, že časom do kontajneru ľudia prestanú dávať veci, ktoré by mohli ďalej poslúžiť a radšej ich postrihané vhodia do odpadu. Bola by to škoda. Vopred ďakujem za pochopenie a prajem vsetko dobré!

01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet sme preverili. Požiadali sme písomne spoločnosť Humana o vyriešenie podnetu. Čakáme na potvrdenie.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania