Panónska cesta - chýbajúce označenie prechodu prechodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
marek 30. júna 2020

Chybajuce vertikalne aj horizontalne znacenie prechodu pre chodcov na znacne rusnej a frekventovanej krizovatke. Znacenia tu kedysi boli no casom znacky pokradli a nastrek na ceste je davno zosuchany. Velky areal v ktorom pracuje a nakupuje mnozstvo ludi nema prechod ( zeleziarstvo, PC technika, ubytovanie, upratovacie sluzby a ine...) Panonska cesta, oproti predajni FORD a KIA

30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

daná komunikácia nie je v správe Magistrátu. Podnet posielame na MČ Petržalka.

S pozdravom
Kto? Mestská časť Petržalka

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Situáciou sa bude zaoberať nás referát dopravy.
Kto? referát dopravy

S pozdravom,

MÚ Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania