Kvetná-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

neviditeľný priechod - frekventovaná ulica - autá pakrujú proti predpisom viď foto, keby bol viditeľný asi by si to táto 🚙 dodávka možno aj všimla 😊✌️

30. jún 2020

Michal

detailnejšie foto ✌️
06. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
15. júl 2020

Michal

mám obavy, že tu preverovať moc netreba, z fotky je jasne vidieť neviditeľnosť priechodu ktorý Treba natrieť bielou farbou 🙏 resp.. čo chcete preverovať? kedy sa.to.pojde.realizovat? Stačí dátum, nič iné občania nepotrebujú vedieť, ďakujem-e ✌️
25. júl 2020

Michal

niečo nové? KEDY SA TO PRÍDE REALIZOVAŤ ? ✌️
03. august 2020

Michal

prosím update, nič sa nedeje ! všetko po starom, bude to ešte toto leto realizované?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.