Neorezané stromy pri Karloveskej Klubovni

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Stromy pri Karloveskej Klubovni zasahujú do chodníka do úrovne hlavy, treba ich orezať.

07. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v priebehu týždňa prebehne ohliadka skutkového stavu na základe, ktorej budeme postupovať ďalej v predmetnej veci.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania