Prístavná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan Bakos 03. júla 2020

Vrak auta doslova pohodený vedľa cyklochodníka.

Vzhľadom na to, v akom stave sa nachádza (rozbité sklo všade po okolí, poškodený podvozok a teda hrozba úniku prevádzkových kvapalín), prosím o jeho okamžité odtiahnutie keďže vrak poškodzuje životné prostredie. (v zmysle § 67 odsek (2) a ďalších Zákonu č. 79/2015 Z. z. (Zákon o odpadoch))

03. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. júl 2020

Matúš Sloboda

Vrak vozidla pod mostom na Prievozskej
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

žiadosť o odstránenie vraku bola už spracovaná a vrak bude odstránený pri jenom z najbližších odťahov. Termíny na odťah vrakov máme v tomto období obmedzené, nemáme ich toľko, koľko by sme potrebovali, tiež kapacity na určenom parkovisku sú obmedzené. Veríme však, že sa nám vrak podarí odstrániť čo najskôr.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. júl 2020

Andrej

VIN ZFA18500002066028
05. august 2020

orel

Prístavná-Automobily-iné

spadnutý a zničený vrak auta na EU Bike ceste no hanba
09. august 2020

IMRE DÉKÁNY

Prístavný most-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

vrak pod prístavný mostom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania