Pri Hrubej lúke-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Peter Haluš 02. júla 2020

Dobrý deň,
na ulici Pri Hrubej lúke nie je už dlhší čas pokosená tráva. Pripájam fotky. Ďakujem

13. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pozemky patria spoločnosti Dúbravčice s.r.o., ktorá zeleň v uplynulých dňoch pokosila.

S pozdravom
Kto? odd.životného prostredia

Ing. Mária Smiešková
odd.životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania