Kopčianska - Verejný poriadok - iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Jerome 01. júla 2020

Vie Petržalka,čo sa sem naváža?

Ďalej:
na ceste nákl.auta prášia, navážajú rôzny materiál, ktorý nemajú prikrytý plachtovinou a ohrozujú cyklistov.

čakáme Vaše stanovislo.

02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Riešime to s oddelením životného prostredia. Budeme informovať.

S pozdravom,
MÚ Bratislava-Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou
08. júl 2020

Peter Oravec

Jerome, obávam sa, že toto.
https://www.yimba.sk/kopcianska-juh/na-kopcianskej-sa-coskoro-spusti-novy-megaprojekt-priprava-na-vystavbu-zacala-vysadbou-stromov
Teda Nesto. Keby v Kittsee vedeli, možno by aj niečo hutné k tomu povedali.
S pozdravom.
10. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Stavebný materiál je uložený na parcele reg.. C, 5869/ 28, podľa výpisu z katastra nehnuteľností bolo na predmetnú parcelu vydané mestskou časťou Bratislava-Petržalka územné rozhodnutie č. 667/2019/10-UKSP/3-V1-1 zo dňa 03.04.2019, právoplatné dňa 15.08.2019.
Podnet preto odstupujeme kompetentnému útvaru, ktoré rozhodnutie vydalo, so žiadosťou o vyjadrenie.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
13. júl 2020

Jerome

Zivotné prostredie, vybehnite na Kopčiansku:

a/ prašnosť - aj z nakl.aut asanacie ( pri Vojenskom cintoríne)
b/ upozornite stavebných robotníkov,nech nehádžu plastové fľaše do voľnej prírody, vietor ichc rozfukáva, plast patrí do plastu! triedenie je povinné, nech sa nesprávajú ako ...
30. júl 2020

Jerome

admin, pourgujte petrzalsky urad,dakujeme.

PS

Petrzalsky urad

prebehnite sa tam, prasnost a rychlost nakladiakov pomedzi cyklistami je neunosna.

preco nakl.auta prevazajuce zeminu a stavebny prasny material nemaju prikryte korby?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania