Púchovská-semafor-zle nastavený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dobrý deň, električková trať je v rekonštrukcii, električky nebudú premávať dlhšie. Myslím, že sa teraz zbytočne dlho čaká na odbočenie vpravo. Semafor na odbočenie vpravo by sa mohol možno nastaviť inak.

02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. júl 2020

Jardo Mladší

je to zle nastavene odbočenie vpravo.Niekedy dlhé minúty stále červena.
24. júl 2020

Pečíková

Pripájam sa ku nesprávne nastavenému semaforu hlavne z pohľadu chodcov. Chodci musia prechádzať túto veľmi frekventovanú 4 prúdovú cestu na 2 krát, keďže v strede je maličký ostrovček a musíte aj tam použiť tlačidlo na vyvolanie zelenej pre chodcov. Naň sa ledva zmestí kočík. A ak tam stojíte, čakáte, z ktorej strany sa na vás vyrúti auto. Bolo by potrebné, aby konečne niekto myslel hlavou, najlepšie by bolo prejsť týmto priechodom pešo v čase popoludňajšej špičky, keď ste ešte aj ohrozovaní odbočujúcimi autami z Ulice pri vinohradoch.Je potrebné vyriešiť tento prechod na jednu zelenú cez celý priechod a bez ohrozenia odbočujúcich áut. Chrániť musíme najmä najzraniteľnejších účastníkov cestnej premávky - chodcov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania