Mlynské Nivy-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Nebezpečné kovové elementy na chodníku; chodník prepadnutý.

06. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kovové elementy boli odstránené a diery zasypané štrkom a vrch zaliaty betónom.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. júl 2020

Žigmund Branimír Hronsecký

A prepadnutý chodník nič?
14. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

samosprávu sme poprosili o dodatočné vyjadrenie.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
27. marec 2021

Žigmund Branimír Hronsecký

Poprosím aktualizáciu. Ďakujem.
29. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v tomto roku máme naplánovanú rekonštrukciu chodníka v tomto úseku. V rámci nej bude riešený aj tento podnet. Súčasťou rekonštrukcie bude aj výrazná kvalitatívna zmena, ktorej prípravu dokončujeme v týchto týždňoch.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií
Kedy? 2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania