Rybničná-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Poškodená a odpadnutá značka na nadjazde pri Bez.

03. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Komunálny podnik, ktorý sa ním už zaoberá.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zamestnanci Komunálneho podniku značku napravili.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. júl 2020

Martin Uváček

Škody že si to po sebe nevedia opraviť ľudia z D4R7. Ale aj tak dobrá práca a podnet je týmto vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania