Jantárová cesta - chýbajúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

06. júl 2020

Peteri Numelin

Chodník je hneď naľavo.
06. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chyba vznikla v minulosti keď sa pôvodne počítalo s kruhovým obratiskom. Nakoniec sa pristúpilo k menšiemu dočasnému obratisku avšak chodník už bol vybudovaný. Za spôsobené nepríjemnosti sa ospravedlňujeme. Prekládka chodníka spolu s komplexnou opravou a riešením križovatky Jantárová cesta-Rusovská cesta, je v pláne spolu s výstavbou II. časti Petržalskej radiály v úseku Bosákova ulica-Janíkov dvor.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania