M. Schneidera Trnavského-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Na M.S.Trnavskeho (krizovatka tejto ulice a Harmincovej v smere z Karlovky) je po oprave elektrickovej trate neopraveny chodnik. Na troch miestach je chodnik rozkopany a stazuje prejazd bicyklom/kolobezkou. Vsetko vyzera dokoncene, ale na chodnik sa asi zabudlo. Stacilo by aspon vyplnit diery.

06. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zhotoviteľ bol vyzvaný na bezodkladné obnovenie asfaltu v mieste rozkopávok.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. september 2020

Lukáš

Bezodkladné obnovenie je v ponímaní zhotoviteľa asi niečo iné ako v bežnom svete. Prešli už 2 mesiace a nič sa nezmenilo. Pritom sa tam väčšinu leta stále niečo robilo s vedľajším pruhom.
10. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zhotoviteľ prisľúbil opravu chodníka po 30.9.2020. Opravu budeme sledovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania