Rusovská cesta - asfaltové bubliny na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Také asfaltové bubliny, že ich kategorizujem ako bariéry...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania