Parkovanie na zebre

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Parkovanie na zebre

15. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Pri podnetoch podobného charakteru treba volať vždy mestskú políciu, ktorá má operatívne zabezpečiť riešene problému pokutovaním alebo osadením " papuče", aby sa problém na mieste neopakoval.

Tatiana Baáriová, kancelária starostu
16. máj 2014

Miloslav

Pani Tatiana Baáriová, kancelária starostu, tento podnet ste nevyriešili!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania