Kopčianska - poškodená značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jerome 06. júla 2020

poškodená značka, keďže tam cez pracovný týždeň parkujú nákl.autá a kamióny, je možné, že do nej narazili

06. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značka je už opravená. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania