Šášovská - deravý poklop na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Deraby poklop na chodniku

09. jún 2021

Andy

Mozete uzavriet, poklop je vymeneny. Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania