Rybničná-značka na ceste -zle viditeľná

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Robo 08. júla 2020

Prosím o zvýraznenie dopravného vodorovného značenia , že ľavý jazdný pruh pruh v smere na Vajnory je odbočovací - hlavne za prechodom pre chodcov.

Už pár krát sa mi stalo že vodič v ľavom pruhu odignoroval značenie a súbežne so mnou pokračoval rovno po Rybničnej smer Vajnory, čím mňa v pravom pruhu ohrozil.

Dá sa to vyriešiť aj osadením spomaľovacieho retardéra v ľavom jazdnom pruhu pred prechodom pre chodcov.

08. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. august 2020

Martin

Toto sa NEriešilo už v roku 2016 a aj odpoveď na retardér bola, že sa tam nedá osadiť lebo tam premávajú autobusy. A aj ja som už raz skončil v tom štrku vpravo, lebo pre ľavákov, ktorým to tam menej žerie, odbočovací pruh nič nehovorí a bez mihnutia oka proste idú rovno a myslia si, že zaradiť sa majú tí vpravo lebo im končí pruh v jarku. Obzvlášť teraz keď čiary vybledli ale ľavákom nič nehovorila ani plná kým bola čerstvo nakreslená. Tam by bolo treba ten pruh výrazne oddeliť oblým, nízkym plastovým obrubníčkom, alebo do toho odbočovacieho ten retardér proste na magistráte vydupať.
24. august 2020

Robo

Čuduj sa svete, môj podnet sa rozhýbal.
Po novom je obnovené vodorovné značenie - čiary jednotlivých pruhov.
Ešte by to chcelo obnoviť už skoro neviditeľné odbočovacie šípky na vozovke + prechod pre chodcov...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.