Jégého-Mestský mobiliár-zanedbané kvetináče

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Peter Oravec 11. júla 2020

Kvetináče iba so smeťami a suchou burinou, prípadne prázdne, na Jégeho. Prosím o údržbu zelene v nich, alebo o ich odstránenie ako zbytočných.
Na zabránenie parkovania na chodníkoch neslúžia v civilizovaných mestách kvetináče so smeťami a burinou, ale stĺpiky.

14. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
27. júl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
Podnet je vyriešený.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania