Tomášikova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Peter Oravec 11. júla 2020

Poškodený stĺp a nefunkčné osvetlenie na Tomášikovej pri železničnej stanici. Prosím o riešenie.

14. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie stavebných činností

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nejedná sa o stĺp verejného osvetlenia. Podnet posielame na Dopravný podnik.

S pozdravom
Kto? Dopravný podnik Bratislava

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
16. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na predmetnej fotke sa síce nachádza kombinovaný trakčný stožiar, ktorý má DPB, a.s. v podnájme, ale jeho poškodenie spočíva len v tom, že mu chýba na výložníku osvetľovacie teleso a to spolu s výložníkom je v správe oddelenia verejného osvetlenia, prípadne je potrebné za účelom opravy sa obrátiť priamo na Siemens, a.s. a s ním ďalšie spolupracujúce spoločnosti.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
16. júl 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Ak je to kombinované čudo, tak by tam tá lampa logicky mala byť, veď s čím iným by to bolo potom kombinované, že?
Takže stále platí znenie podnetu: "Poškodený stĺp a nefunkčné osvetlenie na Tomášikovej pri železničnej stanici.".
S pozdravom.
06. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Peter,

zodpovedným subjektom pre Váš podnet je spoločnosť Siemens, ktorú sme o probléme informovali.

Ďakujeme za trpezlivosť.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
29. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.