Polárna-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

dobrý deň,
prosím opraviť vandalizmom poškodený kôš
ďakujem

13. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]
Ďakujeme
14. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme dodávateľa o osadenie odpadkového koša.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]
Ďakujeme
18. august 2021

Bohuš

Kôš je vymenený. Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania