Gondova-nadbytočný elektrický stĺp

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Peter Oravec 10. júla 2020

Zbytočný, ničomu neslúžiaci a zavadzajúci elektrický stĺp na Gondovej (pri parkovisku). Prosím o odstránenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania