Burina v kanálovom vpusti - Bellova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Karol Bujaček 17. mája 2014

Kanálový vpust na Bellovej ulici (križovatka Bellova / Na spojke / Čremchová) je upchatý a rastie v ňom burina. Prosím o prečistenie.

23. máj 2014

M.J.

Vzorovy priklad toho, ako sa BVS, a.s. "stara" o kanalizacny system. Takto upchaty vpust je vysledkom necinnosti, ktora sa pocita na roky.
Co na to magistrat?!
25. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za podnet. Vyčistenie kanála sa zrealizuje v najbližších mesiacoch, kedy sa plánujú vyriešiť podobné problémy naraz.

Ing. Natália Kudláčová
25. jún 2014

Rudolf J.

Pani Ing. Kudlacova, z akej ste institucie?
29. júl 2014

Kravec J.

Informácia z Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.:
Dobrý deň.
Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s. spravuje iba okrúhle kanalizačné poklopy. V prípade, ak ide o dažďové vpuste (mriežkovaný poklop), je potrebné sa obrátiť na príslušného správcu komunikácie. Vo všeobecnosti má na starosti cesty 1. a 2. triedy Magistrát a cesty 3. a 4. triedy má na starosti príslušná mestská časť. V prípade ak sa jedná o upchatú verejnú kanalizáciu, tak je potrebné obrátiť sa na náš dispečing na telefónne číslo 0800 121 333.
Ďakujeme za porozumenie.
26. august 2014

Karol Bujaček

Kanál čistý.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania