Most Lafranconi-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Národná diaľničná spoločnosť

Neriešený

Diera po lampe v chodníku pod mostom Lafranconi

24. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie stavebných činností

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

jedná sa o osvetlenie NDS. Podnet im preposielame.

S pozdravom
Kto? Národná diaľničná spoločnosť

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania