Fajnorovo nábrežie-rušenie nočného pokoja


Uzavretý
meno
Mišo Mrkva 10. júla 2020

Dobrý deň.
Včera v noci 9.7.2020 štvrtok hrala v podniku PLÁŽ STARÉ MESTO na Fajnorovom nábreží pod Starým mostom hlasná hudba.
Dialo sa tak až do skorých ranných hodín a nie je to prvý krát.
Niektorý ľudia musia aj pracovať a potrebovali sa v noci vyspať

11. júl 2020

Jerome

to vyzerá na nepovolenú žúrku, mali ste volať MsP
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a priestupcovia z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová
30. júl 2020

Jerome

admin, podla mna podnet nie je uzatvoreny, kedze Staré Mesto ani makke f!!

To je ake spravanie? To ani veta na podnet obcana?? Ved davaju povolenie na prevadzku...,

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania