Nový záhon-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Vyhodené dvere na trávniku pri zastávke Malé Krasňany. Ležia tam minimálne od začiatku roka 2019 a odvtedy s nimi nikto nepohol.

10. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Dvere sa síce nachádzajú na zeleni v správe Magistrátu, ale naložíme ich ako Mestská časť pre efektívnejšie vyriešenie podnetu. V pondelok ich odvezú naši pracovníci vysypávajúci odpadkové koše v správe MČ Bratislava - Rača.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
13. júl 2020

Martin Uváček

Možno skôr v utorok. Dnes to asi nestihli.
14. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Včera v podvečerných hodinách sme odstránili odpad z daného miesta.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
14. júl 2020

Martin Uváček

Vďaka. Konečne to tam nebude špatiť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.