Uhrovecká-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Poškodený chodník

30. júl 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

dostala som odpoveď od DENOVY, že tento podnet je už vyriešený. Môžete to potvrdiť, prosím?

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet,
chodník bol podľa informácie od DENOVY upravený.

Katarína Macáková
odd. VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania