Cesta na Červený most-cyklotrasa-neoznačená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Ondrej P. 17. júla 2020

Z kruhovym objazdom na Ceste na cerveny most zacinaju po stranach cesty pruhy pre bicykle podfarbene cervenym povrchom vozovky. Tie pred rokmi boli oznacene piktogramom bicykla, no ten uz nie je vobec viditelny. Zvisle dopravne znacenie tam nie je ziadne.
Pred casom ma este aj policajti na konoch presviedcali ze to nie je pruh pre cyklistov.

23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. jún 2021

Martin Uváček

A za rok sme sa v riešení niekam pohli?
16. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania