Šancová-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Peter Oravec 18. júla 2020

Zbytočný, ničomu neslúžiaci a zavadzajúci elektrický stĺp na Šancovej (pri križovatke so Štefanovičovou). Prosím o odstránenie zbytočného stĺpa.

23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
30. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, predmetný stožiar máme v pláne demontovať v roku 2021.
Ďakujeme za Váš záujem o veci verejné.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
30. júl 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
ďakujem za odpoveď. Tento stĺp naozaj nie je urgentný, takže termín 2021 je ok. Počkáme teda do roku 2021.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania