Rozbité parkovisko - Martinský cintorín

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Matej Šebej 19. mája 2014

Parkovisko a priľahlé asfaltové plochy (vrátane vstupu na cintorín) sú v dezolátnom stave - prosím o zjednanie nápravy, tj. opravy plôch patrných z fotiek. Ak pozemok patrí spol. Marianum, tak žiadam o výzvu na zjednanie nápravy - tzn. opravy. Ďakujem.

07. august 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

hlavné mesto si uvedomuje, že nie všetky cesty a chodníky sú v ideálnom stave. Oddelenie správy komunikácií magistrátu hl. mesta však vzhľadom na

veľmi obmedzený rozpočet rekonštruuje prioritne tie úseky ciest a chodníkov, ktoré sú najviac poškodené.

Vzhľadom na výrazné šetriace opatrenia v rozpočte hlavného mesta z dôvodu vysokej zadĺženosti z minulých období boli nutné aj isté opatrenia na
úseku údržby zelene, údržby komunikácií a investícií. Vzhľadom na uvedené Vám nevieme sľúbiť, či tento úsek bude opravený v krátkom čase.

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
10. september 2019

Lukáš Bartošovič

nuz, toto parkovisko, ak ho tak mozno nazvat, je v sprave Magistratu hlavneho mesta https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/35wgu a https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/u0XL7 a https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/iR6wi a este zopar kuskov zeme
juzna aj hlavna cast je hrozna este aj po piatich rokoch od zalozenia podnetu
"na severe" je realizovana rekonstrukcia, ale ta sa tyka predovsetkym vstupu do arealu cintorina
ale ziadne strachy, v stredozapadnej casti plochy sidli autoservis, takze ak si na parkovisku roztrieskate podvozok, mozete ho dat hned opravit...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania