Černyševského - rozhľadové podmienky

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
PaloP 18. júla 2020

Dobrý deň,

Prosím o kontrolu rozhľadových podmienok na železničnom priecestí medzi Černyševského uliciou a Einsteinovou. Smerom z Černyševského na Einsteinovu bráni vzrastlá zeleň náležitému rozhľadu do koľajiska. Na foto vľavo od vyznačeného objektu. Vhodné je skontrolovať rozhľadoveé podmienky z oboch smerov.
Foto nezobrazujea reálny stav, ktorý pochopiteľne nemôžem za jazdy zaznamenať.
Ďakujem

21. júl 2020

Michal

ved su tam rampy. a vzhladom k tomu ze za mnou ide dalsi Lauda aspon 70km/h som tam nevidel nikoho spomalit toboz zastavit.
23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvroby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nakoľko sú správcom daného pozemku Železnice slovenskej republiky podnet im preposielame. V prípade, že sa Vám zdá organizácia dopravy nebezpečná, odporúčame Vám obrátiť sa na Krajský dopravný inšpektorát, ktorý vydáva k dopravným stavbám stanoviská aj s ohľadom na bezpečnosť.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Železnice slovenskej republiky
18. marec 2021

Stano

Na tomto priecesti uz radsej pred vstupom vzdy zastavujem, kedze to signalizacne zariadenie, ktore je casto opravovane majstrami s naradim, neposobi vobec doveryhodne - niekedy vobec signalizacna modra/zelena neblika vobec. Hoci je to skoro nemozne bezpecne prejst, pri vstupe z Einsteinovej smerom nalavo skrz zelen nic nevidno, musim vzdy vojst dovnutra, co by pri pripadnom zlyhani zariadenia znamenalo okamzitu koliziu s iducim vlakom. Netusim, ci OpS riesi aj ZSR, ale asi treba kontaktovat radsej aj ich.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania