Orechová cesta - skládky odpadu

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Ivan 19. júla 2020

Cierna skladka na Orechovej ceste, dlhodobo odhodene stare pneumatiky a iny odpad. Miesta su vyznacene na mape. Lokalita: Orechová cesta 851 07 Bratislava-Petržalka

23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie životného prostredia

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.