Príjazdná-riešenie dopravnej situácie-nedodržiavanie dopravných predpisov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Michaela Šuláková 19. júla 2020

Dobry den. Super že sa rieši dopravná situácia na Vajnorskych jazerách. Bolo by super, ak by sa doriesila aj opačná strana. Rampa je stale hore, návštevníci ignorujú značku o vjazde, parkujú svoje auta tam, kde nemajú, a jedna ulička od jazier má zákaz vjazdu, ktorú taktiež ignorujú. Je tam kamera (asi nieje funkčná) keď to nikto nerieši.
Ďakujem za prečítanie, poprípade aj riešenie situácie👌😊

23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pani Šuláková,

rampa pri vstupe bola opäť spustená do prevádzky a v súčasnosti je už funkčná. Dopravnú otázku máme záujem vyriešiť komplexne a systematicky, preto pracujeme na možnosti vybudovania parkoviska pre všetkých návstevníkov jazier a tým eliminovať vstup áut do oblasti.
Na porušovanie zákazu vjazdu sme požiadali mestskú políciu na zameranie kontroly aj v tejto časti vajnorských jazier.

ďakujem za podnet a prajem pekný deň

Michal Vlček
starosta
25. júl 2020

Stanislav

To vybudovanie verej. parkoviska je urgentné v lete a nie na jeseň kedy to už nebude tak aktuálne. Toto parkovisko sľuboval aj ex starosta Mrva a nikdy nebolo zrealizované. Dočkáme sa ho do konca tohto leta p. starosta ???🤩 Alebo ako vždy v minulosti ostane len pri sľuboch ...😪

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.