Strečnianska - dlhodobo stojace zahraničné vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Peter 20. júla 2020

Dobrý deň prosím preveriť dlhodobo stojace zahraničné vozidlo pred materskou na strecianskej 2 ďakujem

23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Stav vozidla preverí poverený pracovník mestskej časti Bratislava-Petržalka miestnou ohliadkou.
V prípade, že bude podnet vyhodnotený ako oprávnený, mestská časť Bratislava-Petržalka, ako správca komunikácie, začne konanie vo veci odstránenia vozidla z verejného priestranstva.
Kto? oddelenie životného prostredia

S pozdravom,

MÚ Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania