Námestie SNP-cyklotrasa-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jan Bakos 21. júla 2020

Cyklotrasa za zastávkou mhd na Námestí SNP je zasypaná opadanými lístkami zo stromov.
Prosím o vyčistenie.

21. júl 2020

Peter Mravec

Bude pršať tak to spláchne! 😁
27. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ k tomuto problému dochádza kvôli blízkosti okolitých stromov. Mesto zabezpečuje pravidelnú údržbu, ktorá sa môže preto v týchto dňoch javiť ako nedostatočná. Na Vašu žiadosť sme cyklotrasu vyčistili aj dodatočne v sobotu 1.8.2020. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania